Justern OU    /    Tel. +37256651865    /    2013


Ise toodame, Ise müüme, Ise paigaldame

EST   RUS  ENG

Aiad - Väravad - Tõstuksed- Automaatika

Tänapäeval on klientide seas aina populaarsemaks muutunud liugväravad.

Kaasaegse liugvärava alumise konsooli konstruktsioon ei sea piiranguid ava kõrgusele ega laiusele. Liugväraval on oma vundament, mis võimaldab neid paigaldada igale poole. Alumine ava (alates 70 mm) võimaldab kasutada liugväravat mistahes hooajal.

Olenevalt liugvärava kaalust ja avamise tihedusest saab värava automaatikat valida juhtivatelt Euroopa tootjatelt.


Tiibväravad on kasutuses olnud juba pikki aastaid, kuid pole siiani kaotanud aktuaalsust tänu oma praktilisusele, mugavusele, usaldusväärsusele ja säästlikkusele.

Tiibväravaid paigaldatakse tavaliselt valvatavatele tootmis- ja haldusterritooriumitele, aga ka eravalduse territooriumile või asula sissesõidule.

Tiibväravatele paigaldatakse sageli tuntud itaalia tootjate automaatikat nagu Nice.


Tooted

Sektsioonvärava eripära on materjali kõrge kvaliteet, mistõttu on neid mugav kasutada ja ohutu hooldada. Need väravad avanevad vertikaalselt ja seetõttu ei võta palju ruumi. Konstruktsioon on „sandwich´i“ tüüpi (teras- vahtpolüuretaan-teras). Paneeli paksus on 42 mm. Mitmekülgne värvivalik (RAL-kaardi järgi). Pinnastruktuur on puu imitatsiooniga. Väravad on varustada ka sõrmekaitsega.

Väravad valmistatakse vastavalt kliendi poolt antud mõõtude järgi. Väravad sobivad igale maitsele ja on keskkonnasõbralikud.


Te ei saa määrata, millal vihma sajama hakkab. Te ei pea jätma autot tee keskel ja autost väljuma, et garaaži väravad kinni panna. Te ei pea laste ja kodulooma pärast muretsema, kes saavad teele joosta, kui te ära unustasite väravat kinni panna.

Seada automaatikat väravale on väga lihne. Väravad automaatikaga suurendavad Teie ohutust.

Meie pakkume Teile lihtsad ja praktilised lahendused, et teha Teie elu lihtsamaks. Meie lahendused ei nõua keeruliste ja kallide süsteemide loomist.

Paigaldusspetsialistid pakuvad Teile kõige sobivat lahendust mis vastab Teie nõudmistele ning tagavad suurepärast ning kvalifitseeritud tehnilist toest.


Liugväravad
Tiibväravad
Tõstuksed
Automaatika